DESSO X RENS

Yeni DESSO X RENS koleksiyonumuzla, atılmış karo halıları yeniden kullanmaya yönelik eğlenceli ama düşünceli bir yaklaşım getiriyoruz: Koleksiyon, renklere ve desenlere önem verilerek tasarlanmıştır.

Seksek zemin sizi planlamaya, oynamaya ve iç mekanınıza biraz renk katmaya davet ediyor. İlkbaharı hatırlatan canlı sarı ve yeşil tonların parlak, canlı bir karışımı. Seksek renk şemasıyla, günlük hayata bir doz esintili, kaygısız hareket katacağınızdan emin olabilirsiniz.

Tangram zemin, zarif ve açık sözlü bir iç mekan yaratan yeşil ve mavi tonlarla çağrışım yapan ve güçlü bir renk seçimi sunar. Zevkli Tangram renk şeması kontrast açısından zengindir: Bu kombinasyon tamamen beklenmedik ama son derece pratiktir.

Ekose desenli zemin size klasik, doğal grilerin göz alıcı ve sıcak bir kırmızıyla birleştiği şık bir karışım sunar. Zamana meydan okuyan Ekose  renk düzeni, yapısal açıdan zengin malzemeleri vurgular ve kesinlikle zihni harekete geçirir; ileriyi düşünün ve harekete geçin.

5 adet 4 renk kodlu karo halı seti, özel olarak tasarlanmış elmas, köşegen ve zig-zag desenleriyle herhangi bir alanı veya yeri süslemenize olanak tanır.

  • Quality & environment certifications: ISO 14001
  • Geyc Oranı: 1/10"
  • Konstrüksiyon Süreci: TUFTED
  • Katman yapısı: Loop pile
  • Boyama yöntemi: Solution dyed
  1. Üç set dengeli kombinasyondan oluşur
  2. Her biri 4 renk kodlu karoda mevcuttur
  3. Her iç mekana bir renk çizgisi eklemenize yardımcı olur.
  4. %100 geri dönüştürülebilir DESSO EcoBase destekli standart
  5. Gücünü Tarkett'den alan DESSO markasının kalitesiyle, RENS tasarımcılarından sevgiler
0 (312) 473 36 32