FLOOROPAL PRO A

UYGULAMA ALANLARI

FLOOROPAL PRO A, betonlar, çimento bazlı şaplar ile NEA Flooropal serisi mikrobetonlar üzerine koruyucu olarakkullanılır. 

UYGULAMA

FLOOROPAL PRO A mikrobeton uygulamasından en az 24 saat sonra 2 kat halinde uygulanır.Malzeme sulandırılmadan, tabanca, rulo, fırça, sünger ve benzeri aletlerle uygulanabilir. İlk kat uygulamada malzemebolca sürülmeli, ancak yüzeyde göllenme olmamasına dikkat edilmelidir. Emilmeyen malzeme yüzeyden silinmelidir.İkinci katta malzeme daha az kullanılmalı, yüzeyde emilmeyen malzemenin kalmamasına özen gösterilmelidir.FLOOROPAL PRO A, sıcaklığı +10C’nin altında olan yüzeylere uygulanmamalıdır. Yüzey kuru olmalıdır. Astarınsağlıklı bir şekilde kuruyabilmesi için, ortam havasının bağıl nemi % 70’in altında bulunmalıdır.Uygulama sırasında ve sonrasında hafif havalandırma önerilir. Tüm gereçler ve ekipman derhal suyla temizlenmelidir.

TÜKETİM

FLOOROPAL PRO A tüketimi 2 katta yaklaşık 0,070-0,150 kg/m²’ dir.

SAĞLIK VE GÜVENLİK

FLOOROPAL PRO A su bazlıdır ve normal kullanım koşullarında tehlikesizdir. Ciltle temas etmesi halinde, derhal suylayıkayın. Eldiven giyin ve koruyucu gözlük takın. Koruyucuyu püskürtürken, zerreciklerin solunmasını engelleyin. Dahafazla bilgi için, Sağlık ve Güvenlik veri sayfalarımıza başvurun.

AMBALAJ

FLOOROPAL PRO A, 20 kg ve 5 kg’ lık plastik bidonlarda satışa sunulur.

DEPOLAMA SÜRESİ

Depolama süresi 1 yıldır. Depolama veya nakliye sırasında koruyucunun dona karşı korunması gerekmektedir.

TEKNİK SERVİS

Ürünler ve uygulama konusunda daha ayrıntılı bilgi ve öneriler için, lütfen Teknik Servisimize danışınız

Yoğunluk 1,02 kg/m3

Film oluşması için en düşük sıcaklık +6C

FLOOROPAL PRO A akrilik esaslı ve buhar geçişine izin veren bir zemin koruyucudur. FLOOROPAL PRO A, sanayi dışıkullanımlar için geliştirilmiştir. Sürüldüğü yüzeye gayet iyi nüfuz ederek tozumayı ve su girişini önler. FLOOROPALPRO A, sürüldüğü yüzeyin estetik görünümünü bozmadan lekelenmeye ve aşınmaya karşı direnç sağlayarak zemininömrünü uzatır. FLOOROPAL PRO A, su bazlı ve kokusuzdur. Sağlığa zararlı buharlar yaymadığından kapalı hacimlerdekullanıma uygundur. 

0 (312) 473 36 32