FLOOROPAL PRO PU

UYGULAMA ALANLARI

FLOOROPAL PRO PU, betonlar, çimento bazlı şaplar ile NEA Flooropal serisi mikrobetonlar üzerine koruyucu olarakkullanılır.

UYGULAMA

FLOOROPAL PRO PU mikrobeton uygulamasından en az 24 saat sonra, FLOOROPAL PRO PRIMER cila astarı üzerine 2 kat halinde uygulanır.

Malzeme sulandırılmadan, tabanca, rulo, fırça, sünger ve benzeri aletlerle uygulanabilir. İlk kat uygulamada malzeme bolca sürülmeli, ancak yüzeyde göllenme olmamasına dikkat edilmelidir. Emilmeyen malzeme yüzeyden silinmelidir.

İkinci katta malzeme daha az kullanılmalı, yüzeyde emilmeyen malzemenin kalmamasına özen gösterilmelidir.

FLOOROPAL PRO PU, sıcaklığı +10C’nin altında olan yüzeylere uygulanmamalıdır. Yüzey kuru olmalıdır. Astarın sağlıklı bir şekilde kuruyabilmesi için, ortam havasının bağıl nemi % 70’in altında bulunmalıdır.

Uygulama sırasında ve sonrasında hafif havalandırma önerilir. Tüm gereçler ve ekipman derhal suyla temizlenmelidir.


TÜKETİM

FLOOROPAL PRO PU tüketimi 2 katta yaklaşık 0,060-0,100 kg/m²’ dir.


SAĞLIK VE GÜVENLİK

FLOOROPAL PRO PU su bazlıdır ve normal kullanım koşullarında tehlikesizdir. Ciltle temas etmesi halinde, derhal suyla yıkayın. Eldiven giyin ve koruyucu gözlük takın. Koruyucuyu püskürtürken, zerreciklerin solunmasını engelleyin. Daha fazla bilgi için, Sağlık ve Güvenlik veri sayfalarımıza başvurun.


AMBALAJ

FLOOROPAL PRO PU, 5 kg’ lık plastik bidonlarda satışa sunulur.


DEPOLAMA SÜRESİ

Depolama süresi 1 yıldır. Depolama veya nakliye sırasında koruyucunun dona karşı korunması gerekmektedir.


TEKNİK SERVİS

Ürünler ve uygulama konusunda daha ayrıntılı bilgi ve öneriler için, lütfen Teknik Servisimize danışınız.

Flooropal PRO PU kullanıma hazır olarak sunulur. Hiçbir şekilde yabancı malzemeler ile sulandırılmamalıdır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Yoğunluk 1,02 kg/m3

Film oluşması için en düşük sıcaklık +6C

FLOOROPAL PRO PU poliüretan esaslı ve buhar geçişine izin veren bir zemin koruyucudur. FLOOROPAL PRO PU, sanayidışı kullanımlar için geliştirilmiştir. Sürüldüğü yüzeye gayet iyi nüfuz ederek tozumayı ve su girişini önler. FLOOROPALPRO PU, sürüldüğü yüzeyin estetik görünümünü bozmadan lekelenmeye ve aşınmaya karşı direnç sağlayarak zemininömrünü uzatır. FLOOROPAL PRO PU, su bazlı ve kokusuzdur. Sağlığa zararlı buharlar yaymadığından kapalı hacimlerdekullanıma uygundur. Mat, Yarı Mat veya Parlak olarak tercih edilebilir

0 (312) 473 36 32